Żywienie szczeniaków – jaką wybrać karmę dla pieska?

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Marka Pedigree od lat pasjonuje się produkcją karm dla czworonogów. Zgodnie z pragnieniami klientów w ich propozycji można znaleźć karmy dla dużych psów, oraz też i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi to zatem szczególnie istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt i piesków dorosłych wyraźnie się różni. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze daje? W niniejszym wpisie postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i także opisać propozycję marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree przygotowała dwa rodzaje karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o te pierwsze w ofercie marki znajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich odmian piesków oraz 3 warianty karm przeznaczone dla czworonogów ras małych wielkich i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została skomponowana poprzez szereg kompetentnych specjalistów z wiedzą o tym, ażeby zapewnić szczeniętom najlepszy wzrost. W składzie karmy znajdziemy przede wszystkim mięsiwo z kurczaka i także ryż, które są imponujące dla delikatnych żołądków młodych psów. Również karmy Pedigree junior wzbogacona jest o skład witamin i minerałów w takiej ilości która jest potrzebna szczeniętom w czasie olbrzymiego wzrostu. Obok atutów odżywczych należałoby zarówno wspomnieć o pozytywach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi z ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bajecznie prosty. Obejmuje zboża, znaczną porcję mięsiwa (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Polecamy najlepsze psie karmy zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka proponuje także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem także karma Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada świeże mięsne smakołyki skąpane w galaretce, która poprawia trawienie składników odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temuż żywność jest nie tylko wyśmienita, ale także odpowiednia i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior posiada makroskładniki odpowiedzialne za twarde i zdrowe kości (inaczej wapń i fosfor), zwiększające odporność (witamina E i minerały) i wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki użyciu delikatnych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Zamykając propozycja marki Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest całkiem bogata, umiemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Nadto są to karmy wyprodukowane przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat i jeszcze rozwija swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu własnym oraz ekspertów z jakimi kooperuje. Dzięki temuż są to karmy perfekcyjnie dobrane do potrzeb prężnie kształtujących się szczeniąt również ze względu na atuty kaloryczne, jak także smakowe.